در اینجا مرکزی را به شما معرفی میکنیم که عرضه بی واسطه غاز خانگی تخمگذار را در دست دارد و کسانی که قصد پرورش غاز دارند می‌توانند از این مرکز این غاز اعلا و سالم را تهیه کنند. امروز پرورش غاز بسیار رونق پیدا کرده است و افرادی که قصد دارند در زمینه پرورش طیور فعالیت داشته باشند به سمت پرورش غاز روی می‌آورند که بسیار سودآوری بالایی دارد و در مدت زمان کوتاهی شخص به سود می رسد پس باید حتما آموزش‌های لازم را در زمینه پرورش این حیوان داشته باشد.

غاز خانگی تخمگذار پیشانی سفید پا آبی

فروش غاز خانگی

فروش غاز خانگی اقدام به خرید غاز از مراکز فروش غاز خانگی به عنوان استارت کار برای پرورش طیور به عنوان مرحله ابتدایی کار بشمار آمده و قاعدتا برای مطلوب بودن نتیجه کار باید نکاتی را مد نظر داشت، در این خصوص باید به وزن غاز توجه کافی داشت، برخورداری از تغذیه صحیح می تواند وزن غاز را افزایش دهد، زمان های متفاوتی را باید برای دانه دادن به غاز در نظر بگیرید.

گرسنه نگه داشتن غاز تاثیرات نامطلوبی در رشد و پرورش غازها خواهد گذاشت، آب سالم برای غاز ها در نظر بگیرید، با یک دمای مشخص شده می توانید آب را از طریق ظرف های متعدد در اختیار غازها قرار دهید، نظافت آبخوری نیز از نکات مهمی است که باید لحاظ شود، میزان نور و روشنایی که برای سالن پرورشی غازها در نظر میگیرید باید متناسب با فضای آن محیط باشد.

دمای محیط نیز باید توسط پرورش دهندگان لحاظ شده و بر حسب تعداد روزهای رشد غاز دما تنظیم و یا تغییر کند، هر غاز باید بعد از گذشت یک ماه و نیم به وزن ایده آل بر حسب گرم برسد، ترکیبات غذایی که برای تغذیه غاز در نظر می گیرید نقش بزرگی در رشد و بازدهی خواهد داشت، به هر صورت توجه به نکات مذکور می تواند شما را در مدیریت بهینه سالن های پرورشی غاز کمک شایان توجهی نموده و در نهایت میزان سود دهی و کیفیت کار را افزایش دهد.

امروزه خرید و نگهداری از غاز در بازار رواج بسیار زیادی پیدا کرده است با توجه به اینکه قیمت این پرنده در بازار رو به افزایش بوده است بسیاری از خریداران به سمت خرید و استفاده از آن روی آورده اند و انواع مختلف غازها را خریداری نموده و سپس آنها را در منازل و یا پرورشگاه‌ها نگهداری می‌کنند تا بتوانند به غاز با قیمت مناسب تر دسترسی پیدا کنند اما از جمله نکات کلیدی که در خرید غاز باید به آنها توجه کرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

در زمان خریدن این نوع از غازها حتما در مرحله اول به محل نگهداری این دسته از پرندگان توجه داشته باشید. زیرا مکان های بهداشتی دارای غاز سالم تری هستند. داشتن مجوز و شناسنامه از دیگر نکته های بسیار مهمی می باشد که بایستی خریداران این اقلام در زمان تهیه به آن توجه ویژه ای داشته باشند. داشتن وزن مناسب این غازها نشان دهنده تغذیه بسیار خوب و سالم بودن این موجودات می باشد که در زمان خرید بایستی تمامی افراد به آن دقت کنند. تهیه کردن این ملزومات از مکان های معتبر از دیگر نکات بسیار کلیدی در زمان خرید است.

برای خریدن غاز خانگی حتماً باید نکات مهمی را رعایت کنید و آنها را از سایت ها و مراکز معتبر ما انتخاب نمایید تا غاز های سالم و بدون بیماری واکسن زده را به شما تحویل دهند و حتما در هنگام خرید به سالم بودن و بیمار نبودن غازها توجه داشته باشید و آنها را از مراکز و نمایندگی‌های ما می توانید ثبت سفارش کنید و تعداد زیادی از غازها با کیفیت عالی و به صورت سالم با وزن استاندارد به شما تحویل داده می شود که دارای ویژگی‌های عالی بوده و می توانند به صورت عالی رشد کنند و پرورش آنها به آسانی انجام می‌شود.

برای پرورش غاز خانگی یک سری تجهیزات لازم است که از آن جمله می توانیم به لوازم حرارتی اشاره نماییم. لوازم حرارتی کار گرم کردن غاز را به صورت غیر طبیعی و مصنوعی انجام می دهند. علاوه بر این از دیگر تجهیزاتی که در این زمینه دارای کاربرد می باشد آبخوری است. ابعاد آبخوری به تناسب تعداد غازها متغیر می‌ باشد و در دو نوع بشکه ای و ناودانی به بازار عرضه می گردد.

وسیله دیگری به نام دان خوری نیز وجود دارد که از آن برای غذا دادن به غازها استفاده می شود. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که برای پرورش غاز خانگی به بهترین نحو ممکن می بایست فضای خوب و مناسبی برای پرورش غازها مهیا نمایید که دارای امکاناتی نظیر تهویه و گرمکن باشد.

تجهیزات دیگری نظیر پیمانه آب و سطل آب و خوراک نیز در مکان های پرورش غاز می‌ بایست به تعداد لازم وجود داشته باشد تا از آنها برای تغذیه غازها جهت رشد هرچه بهتر استفاده گردد. خوشبختانه تمامی تجهیزاتی که برای پرورش غاز مورد نیاز است در داخل کشور تولید می‌شود و قیمت این تجهیزات بسیار خوب و مقرون به صرفه است و از نظر اقتصادی فشاری را متحمل پرورش دهندگان غاز خانگی نمی‌کند.

خریداران می توانند به فروشنده غاز خانگی مراجعه کنند و در تعداد خیلی بالایی غاز ها را سفارش دهند ثبت و سفارش غاز خانگی به صورت عمده انجام می‌شود و افرادی که در این زمینه فعالیت دارند می توانند بهترین نوع این غاز ها را برای خود خریداری کنند.

در کشورهای مختلف دنیا برخی از فروشندگان به دلیل فروش تعداد بسیار زیادی از محصولات مختلف در مدت زمان کوتاه به قیمت زیر بازار به عنوان عمده فروش شناخته شده اند و توانسته اند مشتریان بسیار زیادی را جذب خود نمایند. عمده فروشان غاز خانگی از جمله این افراد فعال و معروف محسوب می شوند که تعداد بسیار زیادی از این غاز ها را در مدت زمان کوتاه به مشتریان خود در سراسر کشور دنیا عرضه می کنند.

امروزه به دلیل سریع و آسان بودن خرید اینترنتی و غیر حضوری بسیاری از افراد از طریق روش های آنلاین و اینترنتی اقدام به فروش این محصول به روش عمده نموده اند که برخی از آنها نیز در سایت های اینترنتی ما فعالیت های گسترده ای دارند که کلیه علاقه مندان به خرید این محصول از افراد عمده فروش می توانند به سایت و فروشگاه اینترنتی و غیر حضوری ما در مدت زمان کوتاه مراجعه نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *