عرقیات

مهم است بدانید که همه داروهای طبیعی یکسان ساخته نمی شوند. بسته به نحوه تولید داروهای طبیعی می تواند تنوع قابل توجهی داشته باشد.

با وجود محصولات بسیار زیادی که می توان از بین آنها انتخاب کرد، درک تفاوت این محصولات می تواند دشوار باشد، به خصوص از آنجایی که بسیاری از محصولات از موادی استفاده می کنند که از یک گیاه عرقیات ۱۴۰۱یا گیاه مشابه تهیه شده اند.

با این حال، چند نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید تا به شما در انتخاب مناسب ترین داروی طبیعی کمک کند. اینجاست که درک عصاره های گیاهی نقش مهمی ایفا می کند.

استخراج فرآیند استخراج ترکیبات خاص در یک گیاه یا گیاه است که تصور می شود مسئول خواص دارویی هستند. و این فرآیند استخراج می تواند پیچیده باشد. در حالی که این پیچیدگی همان چیزی است که می تواند پشت فواید داروهای طبیعی باشد، اما می تواند ثبات را دشوارتر کند.

یک عصاره استاندارد می تواند به کاهش این تنوع محصول کمک کند. استانداردسازی به این معنی است که ترکیبات مشخص (یا «نشانگرها») یک ماده گیاهی تا غلظت یا مقدار مشخصی اندازه‌گیری می‌شوند و همان فرآیند و مشخصات دقیق تولید برای هر دسته رعایت می‌شود.

فرآیند تولید به شدت کنترل می شود زیرا می تواند بر مشخصات یا مشخصات ماده تأثیر بگذارد. هنگامی که با عصاره‌های خاص سروکار داریم، مانند عصاره‌هایی که در محصولات فلوردیس یافت می‌شوند، این کنترل همه چیز را از محل رشد و برداشت گیاه تا ذخیره‌سازی و ساخت محصول را نیز در بر می‌گیرد.

و این عصاره‌های استاندارد شده خاص هستند که می‌توانند در آزمایش‌های بالینی مورد استفاده قرار گیرند تا اطمینان حاصل شود که تأثیر محصول بر یک مزیت درمانی خاص می‌تواند به طور مداوم هر بار ارائه شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *