کاپشن

این ژاکت خز مصنوعی جدیدترین و احتمالاً پوشیده ترین ساخته من است. این الگوی McCalls 7257 با استفاده از خز مصنوعی از فروشگاه‌های Spotlight است.

کلر یک کاپشن چرم بسیار مشابه را در فروشگاه های گورمن دیده بود و یک نسخه دیدنی از آن ساخته بود.

پارچه کمی گران بود اما در مقایسه با قیمت ژاکت RTW بسیار مقرون به صرفه بود. من در ابتدا نسخه بلندتر را با جیب می دوختم اما یک فاجعه بزرگ در خیاطی داشتم.

بعد از موفقیت آمیز دوختن جیب ها و آستر (و تحسین کارم) مانند کاپشن چرم مارال که روی یقه آن خز دارد، در حال کوتاه کردن قسمت خز روی سجاف بودم که به طور تصادفی آستر را حدود 5 سانتی متر از سجاف بریدم. فاجعه بزرگی بود!

سعی کردم با اینترفیس و زیگ زاگ تعمیرش کنم اما افتضاح به نظر می رسید. در پایان، من فقط سجاف را کوتاهتر کردم و برشی که ایجاد کرده بودم را از بین بردم.

این به معنای گم شدن جیب‌ها در زیر خط لبه‌ای بود. چه افتضاح بعد از آن همه کار زیبا. من هم عاشق جیب در کت هستم.

الگوی واقعی عالی است، دوخت آن آسان است و دستورالعمل های بسیار مستقیمی دارد.

خیاطی با خز چندان آسان نیست. من قبلاً هرگز با خز خیاطی نکرده‌ام، بنابراین دستورالعمل‌ها را با کوتاه کردن خز در تمام قسمت‌های درز قبل از دوختن با هم دنبال کردم.

دوخت کاپشن بچه گانه خز دار بسیار سخت تر است و در انتخاب نوع خز آن باید بسیار دقت کرد.

چه آشفتگی! خز همه جا می رود و به همه چیز می رسد، حتی روی بینی شما. چند لوله فاضلاب دوست داشتنی از اینستاگرام نکات بسیار خوبی برای دوخت خز داشتند، یکی از آنها این است که به جای استفاده از دوخت مستقیم، درزها را زیگ زاگ کنید.

نکته عالی دیگری که دوست داشتم این بود که در کاپشن پشم شیشه فقط درزها را باید بدوزم و خزهای چسبیده را بیرون بکشم. هر دو نکته واقعاً خوب کار کردند.

بیرون آوردن تمام خز از درزها کمی خسته کننده بود اما به مراتب کمتر کثیف بود. دوخت آستر هم ساده ترین کار نبود، زیرا وقتی آستر را با خز ترکیب می کنید، دیوانه وار می لغزد. استفاده از پین و ضایعات زیاد توصیه من است.

 • منابع:
  1. Faux (Gorman) Fur Jacket
 • تبلیغات: 
  1. رشد اقتصادی 50% کشور با فروش محصولات عجیب!
  2. قاتل زنجیره ای با اعتراف به قتل ۵۰میلیارد دلار گرفت
  3. راهنمای نصب آسان سنگ مرمریت در ساختمان ها
  4. با استفاه از کابل چراغ قوه بسازید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *