کفش

کفش فوتبال جورابی کفش خوب و قابل اعتماد که نقش مهمی برای بازیکنان فوتبال دارد نتیجه مسابقات فوتبال اغلب به آن بستگی دارد.

اگر به درستی و به طور منظم از کفش ها مراقبت کنید، عمر طولانی تری دارند.

مراقبت از کفش به خودی خود ویژگی های خاص خود را دارد، زیرا حتی یک مدل گران قیمت می تواند به سرعت غیرقابل استفاده شود، به عنوان مثال، اگر اندازه آن برداشته نشود و به طور منظم و به درستی تمیز نشود.

کفش‌های فوتبال جورابی در طول مسابقات و تمرینات تحت بارهای بسیار جدی و سنگین قرار می‌گیرند، بنابراین نیاز به مراقبت ویژه دارند. اول از همه، شما باید با در نظر گرفتن طول و عرض پا، کفش فوتبال را با اندازه مناسب انتخاب کنید.

انتخاب سایز نامناسب برای کفش می تواند یکی از دلایل آسیب باشد.

برای جلوگیری از مالش پاهای خود با کفش های فوتبال کاملاً جدید، باید وازلین را روی انگشتان پا و پاشنه پا بمالید تا از ایجاد تاول جلوگیری کنید.

این باید قبل از استفاده از آنها برای اولین بار انجام شود. البته بهتر است ابتدا برای مدتی یا در خانه با چکمه های نو راه بروید و بلافاصله برای تمرین یا بازی با آن بیرون نروید.

همه کسانی که فوتبال بازی می کنند می دانند که چکمه مهمات اصلی یک فوتبالیست است. صدپا و گیره فوتبال را با هم اشتباه نگیرید، آنها انواع مختلفی از کفش های فوتبال هستند.

در اکثریت قریب به اتفاق صدپاها، زیره آن لاستیکی است و تعداد زیادی میخ لاستیکی کوچک (معمولاً تا 0.5 سانتی متر) روی آن وجود دارد. یک استثنای نادر مدل هایی با ترکیبی از میخ های پلاستیکی و لاستیکی هستند.

در چکمه ها، زیره آن از مواد پلیمری سخت با ناودانی (معمولاً 1-1.5 سانتی متر) یا از همان پلیمر زیره یا از ترکیب ناودانی های فلزی و پلیمری یا از لاستیک سخت و مقاوم در برابر سایش (به ندرت) ساخته شده است. ).

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *